Το στοίχημα της ημέρας : Άρης εναντίον Λεβαδειακού.

Καλή Κυριακή σε όλους.

Δεν μας έκανε το χατίρι χθες η Ουντινέζε για το διπλό στο ημίχρονο.Ήταν ένα δύσκολο σημείο και το ξέραμε παίρνοντας το απαραίτητο ρίσκο.Η δεύτερη πρότασή μας για over 2.5 τέρματα πέρασε όμως σχετικά άνετα με απόδοση 1.95.Τελικό σκορ 2-1 υπέρ της Γιουβέντους.

Πολυάριθμες οι επιλογές στο σημερινό κουπόνι.Επιλέξαμε ένα παιχνίδι από την ελληνική Superleague αυτό του Άρη με τον Λεβαδειακό.Ο αγώνας αρχίζει στις 17.15 και μεταδίδεται από το Novasports 3.

Για περισσότερα betbonus και freebets πατήστε εδω.

Σε αγωνιστική άνοδο ο γηπεδούχος Άρης , έχοντας μαζέψει 11 βαθμούς στα τελευταία 6 παιχνίδια που έχει δώσει και μετράει 3 νίκες , 3 ισοπαλίες και 2 ήττες σε 8 εντός έδρας αγώνες(9-6 τέρματα).Γενικότερα έχει καλή αμυντική συμπεριφορά και δείχνει να βρίσκει τον δρόμο του.

Aπό την άλλη πλευρά έχουμε έναν Λεβαδειακό με φανερά μειονεκτήματα , συνεχή παιχνίδια και μεγάλη κούραση.Επίσης να προσθέσουμε ότι οι Βοιωτοί έχουν πάρει μόλις 1 βαθμό στις τελευταίες αναμετρήσεις τους (3-14 κατά τα τέρματα).

Ακόμα , να σημειώσουμε ότι η ομάδα της Λιβαδειάς έχει κακή παρουσία μακριά από το γήπεδό της με 5/7 ήττες και 2 ισοπαλίες.H προιστορία είναι υπέρ του Άρη με 3 στις 3 νίκες από το 2007-2010.

Η πρόταση του Webfreebets είναι να στηρίξουμε την νίκη του Άρη από το ημίχρονο κιόλας με το σημείο 1 ημίχρονο-1 τελικό.Η απόδοση της συγκεκριμένης επιλογής διαμορφώνεται στο 2.35 από την Bwin.Στα ειδικά στοιχήματα , προτείνουμε το 2-0 σαν τελικό σκορ με την τιμή να βρίσκεται στο 6.00 από την Sportingbet.

Χαμηλός ο τζίρος για το συγκεκριμένο παιχνίδι που φτάνει τις 10.000 ευρώ με το 88 % των στοιχημάτων να είναι τοποθετημένα στον άσσο.

Ευχόμαστε μια όμορφη Κυριακή με πολλή τύχη!