Η πρόταση της ημέρας : ΠΑΟΚ εναντίον ΑΕΚ.

Καλό απόγευμα.

Δεν τα πήγαμε άσχημα χθες καθώς πέρασαν 2/3 προτάσεις που κάναμε για τον αγώνα Γκινγκάμπ – Νάντ. Επαληθεύτηκε η πρόταση για Χ ημίχρονο με απόδοση 2.14 και το under 2.5 τέρματα με απόδοση 1.60.Τελικό αποτέλεσμα 2-0 με το πρώτο ημίχρονο να λήγει 0-0.

Πολύ πλούσιο το σημερινό κουπόνι με το el classico Ρεάλ – Μπάρτσα να ξεχωρίζει φυσικά.Θα ασχοληθούμε όμως με ένα παιχνίδι από το ελληνικό κύπελλο , μεταξύ των δικέφαλων αετών για τους 8 του θεσμού με το ένα και μοναδικό παιχνίδι να διεξάγεται στην Τούμπα.

Παραδοσιακά δυνατός ο ΠΑΟΚ στο γήπεδό του με 6 νίκες , 2 ισοπαλίες και 1 ήττα σε 9 παιχνίδια πρωταθλήματος. Οι φιλοξενούμενοι έχουν 4 ήττες και 4 νίκες στα 8 εκτός έδρα ματς που έχουν δώσει μακριά από το ΟΑΚΑ.Τα τέρματα είναι 16-6 υπέρ του ΠΑΟΚ και 12-13 κατά για την ΑΕΚ.

Οι γηπεδούχοι δείχνουν διψασμένοι για διάκριση στο κύπελλο καθώς ξέρουν ότι αν κερδίσουν σήμερα και περάσουν , μπορούν να φτάσουν άνετα στον τελικό και να αντιμετωπίσουν πιθανότατα τον Ολυμπιακό με βάση την σημερινή κλήρωση που έγινε για τις επόμενες φάσεις του κυπέλλου.

Επίσης , θέλει να πάρει εκδίκηση για τον περσινό αποκλεισμό καθώς είχε αποκλειστεί  πέρσι χάνοντας με 0-1 στην έδρα του με το γκόλ να το έχει σημειώσει ο Δέλλας. Αντίπαλός του είναι η ΑΕΚ που είναι γενικά μια ασταθής και -δυστυχώς για το ελληνικό ποδόσφαιρο-μέτρια ποιοτικά ομάδα .

Το καλό και σταθερό εντός έδρας πρόσωπο του ΠΑΟΚ , η φόρμα και το κίνητρο των δύο ομάδων είναι στοιχεία σημαντικά.Για αυτούς τους λόγους θα προτείνουμε τον άσσο στο συγκεκριμένο παιχνίδι με απόδοση 2.10 στην Sportingbet.

Καλή περίπτωση , αλλά με κάπως υψηλότερο ρίσκο , το 1 ημίχρονο – 1 τελικό το οποίο προσφέρεται στο 3.1 από την Betoto.Το παιχνίδι κινείται επίσης στο όριο του over/under 2.5 γκολ και θεωρούμε ασφαλέστερη επιλογή το να σημειωθούν 2-3 τέρματα με απόδοση 1.70 στον ΟΠΑΠ.

Στις 40.000 ευρώ ο τζίρος μέχρι στιγμής στην Betfair , με το 87 % να προτιμά τον άσσο , το 8 % την ισοπαλία και το 5 % την νίκη της ΑΕΚ. Ο αγώνας αρχίζει στις 20.00 και μεταδίδεται από το ΟΤΕ TV.

Για περισσότερα betbonus και freebets πατήστε εδω.

Αυτή είναι η βασική μας πρόταση για σήμερα και ελπίζουμε να πάτε ταμείο όσοι την ακολουθήσετε!