Το στοίχημα της Τετάρτης : Lazio Vs Milan.

Καλησπέρα σας και καλό μήνα.

Η Λυών έκανε το διπλό χθες αλλά στην παράταση.Έγινε ένα φοβερό παιχνίδι με την Λοριάν να προηγείται 2-0 και την Λυών να ισοφαρίζει στις καθυστερήσεις σε 2-2.Στην παράταση ήταν πιο συγκεντρωμένη και επικράτησε τελικά με 2-4!

Δυνατό κουπόνι σήμερα με παιχνίδια για όλα τα γούστα.Ξεχωρίζουν δύο μεγάλα ματς : αυτό μεταξύ της Βαλένθια και της Μπάρτσα για το κύπελλο Ισπανίας και το derby Λάτσιο-Μίλαν για το Καμπινάτο.Θα ασχοληθούμε με το ιταλικό σήμερα.Ο αγώνας αρχίζει στις 21.45 και μεταδίδεται από το OTE TV.

Προβληματική εμφανίζεται φέτος η Λάτσιο στο Ολύμπικο(4η θέση με 36β.).Είναι ενδεικτικό ότι έχει περισσότερες νίκες εκτός έδρας(6 νίκες-2 ισοπαλίες-2 ήττες) από ότι στην έδρα της(4 νίκες-4 ισοπαλίες-2 ήττες).Σε μέτρια αγωνιστική κατάσταση οι γηπεδούχοι με συγκομιδή 8 βαθμών στην τελευταία εξάδα αγώνων του πρωταθλήματος.

Σε πολύ καλή κατάσταση οι ροσονέρι , με εξαιρετική εκτός έδρας παρουσία , έχοντας πετύχει 6 νίκες σε 10 παιχνίδια μακριά από το Meazza(19-12 τέρματα υπέρ).Η Μίλαν βρίσκεται σε απόσταση αναπνοής από την πρωτοπόρο Γιουβέντους και σήμερα θέλει οπωσδήποτε την νίκη για να μην χάσει την επαφή με την κορυφή.

Aν θέλετε bonus και προσφορές για Καζίνο , πατήστε εδώ.

Στα αξιοσημείωτα το ότι η Μίλαν είναι αήττητη στις τελευταίες 13 αναμετρήσεις με την Λάτσιο στο Ολύμπικο σε όλες τις διοργανώσεις.Ενδεικτικά να αναφέρουμε ότι το 2007,2008,2009 πέτυχε 3 σερί νίκες με σκορ 1-5 , 0-3 , 1-2.

Η πρόταση του Webfreebets είναι να κινηθούμε υπέρ των φιλοξενουμένων.H νίκη της Μίλαν διαμορφώνεται στο 2.30 στην Sportingbet.Αξία και στο over 2.5 τέρματα με το σημείο να προσφέρεται στο 2.05 από την Bwin.Εξαιρετική εναλλακτική επιλογή και το 1.75 του ΟΠΑΠ αν σημειωθούν 2-3 τέρματα.

Στις 60.000 ευρώ ο τζίρος μέχρι στιγμής στην Betfair , με το 77 % των στοιχημάτων να είναι τοποθετημένα στο διπλό.

Καλή επιτυχία στις προβλέψεις σας με πολλά κέρδη.